QuSpot Kotelo (QUSPOTX50) Tuotetiedot:
  • Nimi: QuSpot kotelo sopii RUTx50 integroitu 4x4 4G/5G +GPS +WLAN
  • Tuotenumero: QUSPOTX50
  • Tukkupakkaus: 1
  • Yksikkö: KPL
  • Pienin toimituserä: 1
  • Tuotemerkki: QuWireless
Mitat:
  • Pituus: 160 mm
  • Korkeus: 240 mm
  • Leveys: 160 mm
Antennit:
  • Antennityyppi: Ympärisäteilevät
  • Antennintekniikka: 4x4 MIMO
  • Taajuusalueet:
    • 2,4 GHz (WLAN/WIFI/Bluetooth)
    • 5,0 GHz (WLAN/WIFI)
    • 700 - 3800 MHz (GSM, 2G, 3G, 4G, 5G)