MWHOSE38
Kategoria
Yleisletkut
Saatavilla toimittajalta keskimäärin 14 päivässä .
Myyntiehdot
Nopeat toimitukset omasta varastosta.
Päivittyvä toimittajan saatavuustieto
Kangasvahvistettu raakavesiletku 38mm EPDM. EPDM kumista valmistettu letku, jossa on sisällä synteettinen kangasvahvistus sekä teräslankavahvistus. Soveltuu raakavesikäyttään niin paine-, kuin imupuolelle. Suola ja makeavedelle. Lämpötilan kesto -30C - +120C Sisämitta 32mm Ulkomitta 41mm Taivutussäde