Promarine proANT 5331A - MiMo 2x4G/5G, 2xWiFi 2.4/5.8GHz, Active +5V GNSS SMA-f
Hinta:
Myymälä Finnoonniitynkuja 1,  ma-pe 8-18 (to 14.5. klo 10-15), la 10-15Ota yhteyttä
Elegance-sytytin Cher Pro -liesiin (230V)
Promarine proANT 5331A - MiMo 2x4G/5G, 2xWiFi 2.4/5.8GHz, Active +5V GNSS SMA-f valk
We received your request for quote. We will get back to you as soon as possible.
Failure in product quote request.
https://www.esconet.fi/web/image/product.template/85661/image_1920?unique=ead2534
proANT5331 – korkean suorituskyvyn 4G/5G MiMo -antennisarja
Pääasiallinen 4G/5G-antenni perustuu markkinoiden johtavaan proTAC5311-antennirakenteeseen ja kattaa kaikki 4G/5G-taajuudet välillä 790 MHz – 6 GHz.
Lisäantenni (aux) mahdollistaa MIMO-toiminnan taajuusalueella 824–2170 MHz ja sitä laajemmin.
Antennikokoonpanoa voidaan laajentaa seuraavasti:
  • 2 kpl 4G/5G-antennia tai
  • 2 kpl kaksitaajuuksista WiFi-antennia sekä GNSS-antenni
Ominaisuudet ja kokoonpanovaihtoehdot
  • 2 x MiMo 4G/5G Diversitylle (pää + aux)
  • Aktiivinen GNSS-antenni
  • 2 x MiMo WiFi 2.4 GHz / 5.8 GHz
TAI
  • 2 x MiMo 4G/5G (824–2170 MHz) lisäantenneille
Tekniset tiedot
  • Antennivahvistus: 0–5 dBi
  • Kiinnitys: BSP 1”-11 TPI (1 1/4”-11 TPI) sisäkierre