545120RW
EAN
545120RW
Kategoria
Wallas , Sunwind , Suosituimmat Lämmittimet
Saatavilla toimittajalta keskimäärin 6 päivässä .
Myyntiehdot
Nopeat toimitukset omasta varastosta.
Päivittyvä toimittajan saatavuustieto
Vastaavat tuotteet
545120RW
Määrittelyt
Perustiedot
Valmistaja Wallas
Fyysiset
Käyttökohde Mökki
Väri Valkoinen
Tekniset
Jännite 12V
Käyttövoima Diesel / Polttoöljy
Minimiteho 1,5kW
Maksimiteho 4kW