545120RH
EAN
545120RH
Kategoria
Wallas
Saatavilla toimittajalta keskimäärin 6 päivässä .
Myyntiehdot
Nopeat toimitukset omasta varastosta.
Päivittyvä toimittajan saatavuustieto
Vastaavat tuotteet
545120RH
Määrittelyt
Perustiedot
Valmistaja Wallas
Fyysiset
Väri Grafiitti
Käyttökohde Mökki
Tekniset
Jännite 12V
Käyttövoima Diesel / Polttoöljy
Minimiteho 1,5kW
Maksimiteho 4kW