SF-CERA22
EAN
SF-CERA22
Kategoria
Safire , Liedet , Vene - Diesel
Tunnisteet
Saatavilla toimittajalta keskimäärin 3 päivässä .
Myyntiehdot
Nopeat toimitukset omasta varastosta.
Päivittyvä toimittajan saatavuustieto
Vastaavat tuotteet
Liittyvät tuotteet
SF-CERA22
Määrittelyt
Perustiedot
Valmistaja Safire
Valmistusmaa Suomi
Tekniset
Jännite 12V
Käyttövoima Diesel / Polttoöljy
Minimiteho 0,9kW
Maksimiteho 2,2kW