Nordmax NNM1275-12ET Ajovoima-akku 12V 150Ah
Hinta:
Myymälä Finnoonniitynkuja 1,  ma-pe 8-18 (to 14.5. klo 10-15), la 10-15Ota yhteyttä
Nordmax NM125-6DC Ajovoima-akku 6V 240Ah
VETUS Roiskeenestoventtiili malli FSA, kansiläpivienti FSA3816
We received your request for quote. We will get back to you as soon as possible.
Failure in product quote request.
https://www.esconet.fi/web/image/product.template/77138/image_1920?unique=f535228
Nordmax  NNM1275-12ET – Luotettava ja pitkäikäinen ajovoima-akku
Tekniset tiedot
  • Nimellisjännite: 612 V
  • Kapasiteetti:
    • C5 (1,70 V per kenno):120Ah
    • C20 (1,75 V per kenno): 150 Ah
  • Mitat:
    • Pituus: 328 mm
    • Leveys: 180 mm
    • Korkeus: 279 mm
  • Paino: 36kg
  • Liitintyyppi: Diagonaalinen DIN + kierre
  • Kotelo: Kestävä polypropeeni (PP)
  • Kahva: Valinnainen
  • Käyttölämpötila: -20°C – 45°C
  • Varastointilämpötila: -15°C – 40°C
  • Itsepurkautuminen: 5–15 % kuukaudessa
Keskeiset ominaisuudet
  • Pitkä käyttöikä ja erinomainen syklikestävyys
  • Suunniteltu vaativiin ajovoimasovelluksiin
  • Yhteensopiva monien markkinoilla olevien ajovoima-akkujen kanssa
  • Korkea korroosionkestävyys ja matala itsepurkautuminen
  • Täyttää kansainväliset mitoitusstandardit
  • Valmistaja
  • Jännite
  • Akun tyyppi
Tätä yhdistelmää ei ole olemassa.
VAK
Valmistaja Nordmax
Jännite 6V
Akun tyyppi SMF / Freetime
⬆️ Sivustomme näyttää tämän tekstin yläpuolella myymälän ja verkkokaupan vapaan saldon.
⬇️ Tekstin alapuolella näkyy toimittajan varastosaatavuus,
Jos tuotetta on myymälässämme, voit tulla ostoksille tai tilata sen verkkokaupasta.
Tuotekoodi
NM1275-12ET
EAN
NM127512ET
Kategoria
Nordmax
Tunnisteet
Toimittajasaatavuus ei tiedossa.
Myyntiehdot
Nopeat toimitukset omasta varastosta.
Päivittyvä toimittajan saatavuustieto
Liittyvät tuotteet
Määrittelyt
Perustiedot
Valmistaja Nordmax
Tekniset
Jännite 6V