Båtsystem HANDLE250 kahva 250mm,  32mm putkille
Hinta:
Myymälä Finnoonniitynkuja 1,  ma-pe 8-18 (to 14.5. klo 10-15), la 10-15Ota yhteyttä
Båtsystem H300 300mm kahva 42mm PUTKELLE
Båtsystem F2820 askelma 20°
Båtsystem F2820 askelma 20°
We received your request for quote. We will get back to you as soon as possible.
Failure in product quote request.
https://www.esconet.fi/web/image/product.template/1829/image_1920?unique=45f3743
Kulmajatke purjeveneiden keulatasoihin. 45° kulmalla varustettuna sopii keulatasoihin Ø32 mm putkimitoilla. Kiinnityspultit sisältyvät. Valmistettu haponkestävästä AISI316 ruostumattomasta teräksestä. Jatkeet myydään kappaleittain.