Mastervolt CombiMaster invertterilaturi 12V/2000VA-60A 230V
Hinta:
Myymälä Finnoonniitynkuja 1,  ma-pe 8-18 (to 14.5. klo 10-15), la 10-15Ota yhteyttä
MasterBus cable 100m, spool, no connectors
Mastervolt CombiMaster invertterilaturi 12V/3000VA-100A 230V
We received your request for quote. We will get back to you as soon as possible.
Failure in product quote request.
https://www.esconet.fi/web/image/product.template/19729/image_1920?unique=8dfceb0
Verraton suorituskyky ennennäkemättömään hintaan
Kaukosäädin ja valvontavaihtoehdot
MasterBus-yhteensopiva SmartRemote- tai EasyView 5 -näytön kautta.
CZone / NMEA 2000 -yhteensopiva Touch 5- tai Touch 10 -näytön kautta.
NMEA 2000 -yhteensopiva kolmannen osapuolen monitoiminäytön kautta.
ominaisuudet
Kompaktein ja kevyin Combi luokassaan.
Luotettavaa, huminaa ja pidempään toimintaa akuillasi.
Käynnistää myös raskaimmat ja herkimmät kuormat.
Älykäs 3-vaiheinen+ akkulaturi nopeampaan ja turvallisempaan lataukseen.
Automaattinen vaihto verkkovirran ja invertteritilan välillä.
Power Assist estää verkkosulakkeiden palamisen.
Generaattori yhteensopiva.
Integroitu CZone-, MasterBus- ja NMEA 2000 -kommunikaatio.
Nopea asennus järeillä liitoksilla.
E-merkki sertifioitu (vain 230 V mallit!)
Kuvaus: MASTERVOLT - CombiMaster 12/2000-60 (230 V)
Laite tyyppi: Laturi/invertteri yhdistelmä
Latausvirta: 60 A
Latauslähdöt: 1
Akun nimellisjännite: 12 V
Verkkovirran AC-jännite: 170 - 280 V
Akun tyyppi: Lyijyhapot, AGM, Gel, Litium (LifePO4)
Akun kapasiteetti: 180 - 500 Ah
Jatkuva teho: 1600 W
Lämpötila-anturi voidaan liittää: Kyllä
Virtajohto: Ei
Sisäänrakennettu tuuletin: Kyllä
Sisäänrakennettu latausjohto: Ei
Valinnainen etäisnäyttö/käyttö: Kyllä
Leveys: 28.4 cm
Korkeus: 37.1 cm
Syvyys: 15.5 cm
Paino: 6.9 kg
Syöttö: 12 V
Lähtö: 230 V