06-202AL-019
EAN
06-202AL-019
Kategoria
WC-letkut
Ei toimittajan varastossa.
Myyntiehdot
Nopeat toimitukset omasta varastosta.
Päivittyvä toimittajan saatavuustieto
Saniteettiletku 19 mm (3/4"), kaasutiivis ja taipuisa
Avainominaisuudet
  • Erinomainen joustavuus: Letku on helppo asentaa ahtaisiin ja mutkikkaisiin tiloihin veneessä.
  • Huippuluokan materiaalit:
    • Sisäkerros: Sileä, musta EPDM-kumi, joka kestää kosteutta ja kemikaaleja.
  • PVC-vapaa: Ympäristöystävällinen ratkaisu, joka ei sisällä haitallisia muoviyhdisteitä.
Tekniset tiedot
  • Halkaisija: 19 mm (3/4").
  • Käyttöpaine: 6 bar.
  • Maksimipaine: 18 bar.
  • Lämpötila-alue: -30 °C – +80 °C (-22 °F – +176 °F).